![](https://static.monitorulbt.ro/wp-content/uploads/2020/07/primarul-la-intalnirea-cu-directorul-CNAIR.jpg)
Cătălin Flutur, primarul municipiului a participat ieri, 1 iulie, la întâlnirea Marianei Ioniță, director general al Companiei Naționale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), cu factorii de decizie din județul Botoșani. În cadrul discuțiilor, edilul a promovat interesele locuitorilor municipiului Botoşani în privința dezvoltării infrastructurii rutiere zonale, necesară pentru o mai ușoară conectare cu restul […]